Additional information
| Installation Method | Float |
|---|---|
| Installs Where | Above / On Grade |
| Overall Thickness | 4mm |
| Wear Layer | 12mil |
| Brand | Southwind |
| Width | 6" |
| Length | 36" |
| Finish | Wood Look |
| Warranty | Lifetime Limited Residential |
| Edge/End | Micro Bevel |




Reviews
There are no reviews yet.