Additional information
| Installation Method | Float |
|---|---|
| Installs Where | Above / On / Below Grade |
| Overall Thickness | 6mm |
| Wear Layer | 20mil |
| Brand | Southwind |
| Width | 6" |
| Length | 48" |
| Finish | Wood Look |
| Warranty | Lifetime Limited Residential |
| Edge/End | Micro Bevel |





Reviews
There are no reviews yet.