Additional information
| Installation Method | Floating |
|---|---|
| Installs Where | Above/On/Below Grade |
| Overall Thickness | 6.5 mm |
| Wear Layer | 20 mil |
| Brand | Mannington |
| Width | 12" |
| Length | 24" |
| Finish | Low Gloss / Embossed |
| Warranty | Lifetime |
| Edge/End | TumbledEdge⢠|





Reviews
There are no reviews yet.